Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz ze Słowenią

Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz ze Słowenią fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

W piątek reprezentacja Polski zmierzy się w eliminacjach Euro 2020 ze Słowenią. Zgodnie z doniesieniami „Przeglądu Sportowego” w spotkaniu tym najprawdopodobniej nie zagra Kamil Glik.

Środkowy obrońca AS Monaco boryka się z kontuzją mięśnia czworogłowego. Jak czytamy, ostateczna decyzja odnośnie jego występu zostanie podjęta w dniu meczu, ale niemal na pewno nie zobaczymy go na murawie. Duet stoperów mają stworzyć Jan Bednarek oraz Michał Pazdan.

Wszystko wskazuje na to, że absencja Glika i wskoczenie do jedenastki Pazdana będzie jedyną zmianą w składzie biało-czerwonych w porównaniu do czerwcowego starcia z Izraelem (4:0). Między słupkami powinniśmy zobaczyć Łukasza Fabiańskiego, a z przodu - Roberta Lewandowskiego z Krzysztofem Piątkiem.

Po czterech spotkaniach eliminacyjnych Polacy przewodzą tabeli grupy G z kompletem punktów. Początek piątkowego meczu ze Słowenią o 20:45.

Przewidywany skład reprezentacji Polski na spotkanie ze Słowenią wg „Przeglądu Sportowego”:

Łukasz Fabiański; Tomasz Kędziora, Michał Pazdan, Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Piotr Zieliński, Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich, Kamil Grosicki, Krzysztof Piątek, Robert Lewandowski.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy