Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz ze Słowenią

Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz ze Słowenią fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

W piątek reprezentacja Polski zmierzy się w eliminacjach Euro 2020 ze Słowenią. Zgodnie z doniesieniami „Przeglądu Sportowego” w spotkaniu tym najprawdopodobniej nie zagra Kamil Glik.

Środkowy obrońca AS Monaco boryka się z kontuzją mięśnia czworogłowego. Jak czytamy, ostateczna decyzja odnośnie jego występu zostanie podjęta w dniu meczu, ale niemal na pewno nie zobaczymy go na murawie. Duet stoperów mają stworzyć Jan Bednarek oraz Michał Pazdan.

Wszystko wskazuje na to, że absencja Glika i wskoczenie do jedenastki Pazdana będzie jedyną zmianą w składzie biało-czerwonych w porównaniu do czerwcowego starcia z Izraelem (4:0). Między słupkami powinniśmy zobaczyć Łukasza Fabiańskiego, a z przodu - Roberta Lewandowskiego z Krzysztofem Piątkiem.

Po czterech spotkaniach eliminacyjnych Polacy przewodzą tabeli grupy G z kompletem punktów. Początek piątkowego meczu ze Słowenią o 20:45.

Przewidywany skład reprezentacji Polski na spotkanie ze Słowenią wg „Przeglądu Sportowego”:

Łukasz Fabiański; Tomasz Kędziora, Michał Pazdan, Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Piotr Zieliński, Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich, Kamil Grosicki, Krzysztof Piątek, Robert Lewandowski.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy