Przymusowy powrót Mangali?!

Przymusowy powrót Mangali?!
Redakcja
Redakcja
Źródło: Marca

Najprawdopodobniej Eliaquim Mangala po zakończeniu sezonu wróci do Manchesteru City.

25-latek latem 2014 roku przeniósł się z FC Porto do Manchesteru City za kwotę 30,5 miliona euro. W koszulce "The Citizens" wystąpił 64 razy, odnotowując przy tym trzy asysty. Po zakończeniu sezonu 2015/2016 drużynę przejął Pep Guardiola, który sprowadził na Etihad Stadium angielskiego stopera Johna Stonesa. Szanse Mangali na regularne występy zmalały, dlatego podjęto decyzję o jego rocznym wypożyczeniu do Valencii z opcją wykupu po sezonie za kwotę 30 milionów euro.

W La Lidze zawodnik prezentuje dobry poziom. Jak dotąd wystąpił on jedenaście razy w koszulce Valencii, jednak jak donosi "Marca", francuski stoper po zakończeniu trwającej kampanii opuści ekipę "Nietoperzy". Spowodowane jest to faktem, iż hiszpański klub nie jest w stanie wykupić Francuza za wcześniej ustaloną kwotę. Możliwe są negocjacje w tej sprawie, jednak najprawdopodobniej stoper powróci do Manchesteru City. Guardiola wówczas może zmienić opinię na temat jego przydatności, szczególnie że potrzebuje w kadrze jeszcze jednego stopera.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy