PSG dokonało wyceny niechcianych piłkarzy

PSG dokonało wyceny niechcianych piłkarzy fot. Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: L’Équipe

Po umieszczeniu jedenastu piłkarzy na liście sprzedażowej, Paris Saint-Germain dokonało wyceny części z nich. Obrano też strategię mającą skłonić do odejścia tych graczy, którzy nie chcą tego robić - informuje „L’Équipe”.

W sobotę „Le Parisien” przedstawiło listę zawodników, na których nie liczy Christophe Galtiera. Znaleźli się na niej Julian Draxler, Thilo Kehrer, Idrissa Gueye czy Danilo Pereira, którzy niechętnie myślą o zmianie klubu.

„L’Équipe” podaje, że paryżanie wpadli na pomysł, jak rozwiązać ten problem.

Cała czwórka ma zostać zaproponowana w innych operacjach, aby obniżyć koszty ewentualnych transferów. Mistrz Francji liczy, że w ten sposób uda się znaleźć zawodnikom nowych pracodawców.

Co do Mauro Icardiego oraz Georgino Wijnalduma, priorytetem jest sprzedaż, ale dopuszcza się możliwość ich wypożyczenia, co powinno ułatwić sprawę.

Jednocześnie dokonano wyceny czterech innych graczy.

Leandro Paredes może odejść za 35 milionów euro, Abdou Diallo jest dostępny za 30 milionów, aby zdobyć Arnauda Kalimuendo, potrzeba 25 milionów, a w przypadku Juniora Diny Ebimbe, rozważane będą propozycje przekraczające pięć milionów.

PSG celuje zatem w sprzedaż za około 100 milionów.

Do tej pory na Parc des Princes sprowadzony został Vitinha i wykupiony Nuno Mendesa.

Na liście życzeń wciąż są takie nazwiska jak Hugo Ekitike, Renato Sanches czy Milan Škriniar.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy