PSG: Nie żyje Jordan Diakiese

PSG: Nie żyje Jordan Diakiese fot. A. S Furiani Agliani Officiel
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AS Furiani-Agliani

AS Furiani-Agliani poinformował o śmierci swojego piłkarza, Jordana Diakiese, wychowanka Paris Saint-Germain.

Początkowo kariera 24-latka zapowiadała się bardzo obiecująco. W przeszłości był bowiem powoływany na zgrupowania reprezentacji Francji do lat 20. W szeregach tej kadry rozegrał nawet trzy mecze.

Jako młody zawodnik był związany z Paris Saint-Germain, gdzie występował w rezerwach i drużynach juniorskich. W pewnym momencie kariera prawego obrońcy wyhamowała, z kolei w piątek świat obiegła smutna wiadomość.

Jego ostatni klub, a więc AS Furiani-Agliani poinformował o śmierci swojego piłkarza w specjalnym komunikacie. Wcześniej występował on w drugiej lidze chorwackiej w NK Rudes.

"Od dziś jesteśmy pogrążeni w żałobie. W czwartek dotarła do nas informacje, że w Paryżu zmarł Jordan Diakiese. Zawsze był to niezwykle uśmiechnięty, choć skryty chłopak. To niezwykle pracowity chłopak. Bardzo szybko wpasował się w nasz zespół" - czytamy w oświadczeniu szóstoligowca.

Przyczyna zgonu 24-latka nie jest powszechnie znana.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy