PSG ruszy w styczniu na łowy. Pilna potrzeba zastąpienia młodej gwiazdy

PSG ruszy w styczniu na łowy. Pilna potrzeba zastąpienia młodej gwiazdy fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: L’Équipe

Warren Zaïre-Emery doznał kontuzji, która mocno niepokoi Luisa Enrique, trenera Paris Saint-Germain. Francuzi w styczniu postarają się sprowadzić następcę - podaje „L’Équipe”.

Hiszpan zaufał ledwie siedemnastoletniemu zawodnikowi, a ten odwdzięczył się dobrą grą z niespotykaną w tym wieku regularnością. To zaowocowało premierowym powołaniem do seniorskiej reprezentacji.

Już w pierwszym występie Warren Zaïre-Emery wpisał się na listę strzelców. Podczas akcji bramkowej doznał jednak kontuzji i nie będzie do dyspozycji szkoleniowca paryżan przez długi czas.

Biorąc to pod uwagę, mistrzowie Francji są zmuszeni zmodyfikować swoje plany transferowe.

Jak donosi „L’Équipe”, w styczniu celem będzie angaż defensywnego pomocnika.

Na razie jest zbyt wcześnie, aby wskazać konkretne nazwiska. Można jednak z góry założyć, że w pierwszej kolejności celem stanie się znalezienie okazji rynkowej.

W przeszłości PSG interesowało się Khéphrenem Thuramem z OGC Nice. To potencjalna opcja na zimę.

Zaïre-Emery podczas trwającego sezonu zgromadził 15 występów okraszonych dwoma trafieniami i pięcioma asystami.

To wychowanek ekipy z Parc des Princes, który do pierwszego zespołu przebił się latem 2022 roku.

***

Kylian Mbappé nieustannie dręczony pytaniem na temat swojej przyszłości

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków szuka trenera. „Te dwa nazwiska trzeba brać bardziej na poważnie” Wisła Kraków szuka trenera. „Te dwa nazwiska trzeba brać bardziej na poważnie” Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy