Puszcza Niepołomice finalizuje dwa transfery

Puszcza Niepołomice finalizuje dwa transfery
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Jak udało nam się ustalić, nowymi zawodnikami Puszczy Niepołomice mają zostać Łukasz Spławski i Jakub Bartosz.

Pomimo tego, że Puszcza Niepołomice walczyła zeszłym sezonie do końca o miejsce premiowane barażami, nie udało jej się zgromadzić odpowiedniej liczby punktów. 

W poprawie dorobku punktowego w nowym sezonie mają jej pomóc nowi piłkarze. Z tego, co udało nam się dowiedzieć, bardzo bliscy przeprowadzki do pierwszoligowca są Łukasz Spławski i Jakub Bartosz. W obu przypadkach do pozyskania zawodników doszłoby na zasadzie wolnych transferów.

Pierwszy z nich spędził ostatni sezon w Warcie Poznań. Tam w 13 meczach zdobył dwa gole.

Jeśli chodzi o Bartosza, grał on dla Stali Mielec i zanotował dla beniaminka Ekstraklasy sześć występów.

Poza wspomnianymi zawodnikami Puszcza rozważa też wypożyczenie Patryka Plewki z Wisły Kraków. Środkowy pomocnik reprezentował ostatnio barwy Stal Rzeszów.

***

OFICJALNIE: Puszcza potwierdziła transfer Spławskiego, który podpisał umowę do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy