PZPN wydał komunikat po nadzwyczajnym posiedzeniu zarządu [OFICJALNIE]

PZPN wydał komunikat po nadzwyczajnym posiedzeniu zarządu [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy nas piłka

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował krótki komunikat po środowym nadzwyczajnym posiedzeniu zarządu federacji.

„W dniu 29 grudnia 2021 roku odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej poświęcone w całości omówieniu sytuacji związanej ze współpracą z selekcjonerem Paulo Sousą. (…) Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że, w trosce o przebieg rozmów prowadzonych w tej sprawie, do odwołania nie będzie udzielał dalszych komentarzy” - można przeczytać. Zbyt wiele więc się nie dowiedzieliśmy.

Początkowo pojawiały się informacje sugerujące, że nawet dzisiaj może zostać podane nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Niemal na pewno jednak do tego nie dojdzie. Prawdopodobnie będziemy musieli poczekać na to jeszcze przynajmniej kilka dni.

Potwierdzenia rozstania z samym Sousą również należy spodziewać się w osobnym komunikacie.

Dziennikarze Gonçalo Lopes i Venê Casagrande już we wtorek podawali, że sprawa odejścia Portugalczyka z reprezentacji jest załatwiona, a PZPN otrzyma za to około 320 tysięcy euro.

Adam Nawałka: Jestem gotowy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy