Quincy Promes aresztowany za atak z użyciem noża

Quincy Promes aresztowany za atak z użyciem noża fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: De Telegraaf

Quincy Promes został aresztowany za domniemane dźgnięcie nożem jednego z członków rodziny, poinformował "De Telegraaf".

W lipcu piłkarz zorganizował przyjęcie rodzinne w Abcoude, kilkanaście kilometrów od centrum Amsterdamu. Tam doszło do sprzeczki, z której wynikła bardzo intensywna szarpanina. Podczas niej Promes wyciągnął nóż i dźgnął nim jedną z osób.

Wspomniana osoba odniosła poważne obrażenie kolana i następnie zgłosiła się z tym na policję. W niedzielny poranek 28-latek został tymczasowo aresztowany.

Policja potwierdziła, że zawodnik Ajaksu znajduje się w więzieniu, gdzie spędzi trzy dni. Ten okres może jednak ulec zmianie ze względu na ewentualne poświadczenie majątkowe.

Skrzydłowy jest zatem podejrzany o napaść, która poskutkowała poważnymi obrażeniami u osoby trzeciej. W świetle prawa grożą mu za to maksymalnie cztery lata więzienia.

Urodzony w Amsterdamie piłkarz rozegrał w tym sezonie 17 spotkań. Jego dorobek to pięć goli i jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy