Quintero odchodzi z River Plate. Spory transfer

Quintero odchodzi z River Plate. Spory transfer
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: TNT Sports

Juan Fernando Quintero powinien w poniedziałek zostać nowym zawodnikiem Shenzhen Ruby.

Borykające się z kłopotami finansowymi River Plate szuka zarobku. Między innymi z tego względu odchodzi Jorge Carrascala, który ma zakotwiczyć w CSKA Moskwa.

Okazuje się, że w jego ślady poniekąd pójdzie też Juan Fernando Quintero. Zdaniem argentyńskich mediów wspomniany piłkarz ma trafić do Chin, gdzie wzmocni Shenzhen Ruby. 

27-latek przeprowadzi się tam na zasadzie transferu definitywnego. Jego obecny zespół zarobi na tym transferze 7,5 miliona euro, z czego 1,5 miliona trafi do Porto.

Sam piłkarz również otrzyma część tej kwoty w zamian za zrzeknięcie się zaległych mu pieniędzy.

W poniedziałek natomiast zjawi się w Chinach, by tam przejść testy medyczne. Jeśli te wypadną pomyślnie, parafuje kontrakt.

Ofensywny pomocnik rozegrał w ostatnim sezonie 13 spotkań. Jego dorobek to jeden gol i jedna asysta. Wcześniej wiele miesięcy stracił ze względu na zerwane więzadło.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy