Quintero w Bolonii

Quintero w Bolonii
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Gianluca Di Marzio

Juan Fernando Quintero w przyszłym sezonie będzie zawodnikiem włoskiej Bolonii.

Reprezentant Kolumbii przeniesie się do beniaminka Serie A z FC Porto na zasadzie rocznego wypożyczenia za milion euro z opcją transferu definitywnego, opiewającego na sumę 15 milionów. Do ustalenia pozostały ostatnie szczegóły.

Sprowadzenie tego pomocnika do Włoch jest ogromnym sukcesem działaczy „Rossoblu”, ponieważ Quintero jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy z Ameryki Południowej. FC Porto zapłaciło za jego transfer Peskarze aż 10 milionów euro, natomiast w jego kontrakcie znajduje się klauzula odstępnego w wysokości 40 milionów.

W poprzednim sezonie 22-latek zanotował 20 meczów ligowych w barwach portugalskiej ekipy, w których dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców oraz zanotował jedną asystę. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy