Quintero znowu w Europie?!

Quintero znowu w Europie?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Juan Fernando Quintero może zostać nowym zawodnikiem Genui.

26-latek w lecie tego roku przeniósł się z Porto do River Plate. Tam jednak długo musiał pauzować ze względu na kontuzję zerwania więzadeł. Do gry wrócił w listopadzie, a lada dzień może też ponownie zagościć w Europie.

Media na Półwyspie Apenińskim twierdzą, że znalazł się on na celowniku Genoi.

Obie strony negocjują, na jakich warunkach zawodników mógłby przenieść się do Włoch. Na ten moment w grę wchodzi wypożyczenie do 30 czerwca 2020 z ewentualną opcją pierwokupu po wspomnianym okresie.

Warto dodać, że Quintero ma z River Plate ważny kontrakt do 30 czerwca 2022 roku. Ponadto znajduje się w nim też klauzula i opiewa ona na 30 milionów euro. Niemożliwe jest jednak, by Genua zdecydowała się z niej skorzystać.

Jeśli 26-latek trafi do Włoch, będzie jego powrót na boiska Serie A po kilku latach przerwy. W przeszłości miał on bowiem okazję występować w Pescarze.

Ofensywny pomocnik rozegrał w tym sezonie sześć meczów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy