Radomiak Radom przetestuje dwóch zawodników

Radomiak Radom przetestuje dwóch zawodników
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Radomiak Radom

Radomiak Radom przetestuje dwóch zawodników, a są nimi Alex Soares oraz Berto Cayarga - informuje Szymon Janczyk na łamach Weszlo.com.

Do zakończenia rundy jesiennej zostało już niewiele czasu. Wpływ na to mają Mistrzostwa Świata w Katarze, które będą rozgrywane na przełomie listopada i grudnia.

W związku z tym niektóre zespoły czynią pierwsze kroki pod kątem zimowych wzmocnień.

Do tej grupy zalicza się między innymi Radomiak Radom, bo według ustaleń Weszlo.com, ekipa ta w najbliższych dniach da szansę dwóm zawodnikom, którzy pozostają bez przynależności klubowej, Alexowi Soaresowi oraz Berto Cayardze.

Pierwszy z nich to środkowy pomocnik, który od lipca szuka nowych barw. W przeszłości reprezentował barwy takich ekip, jak Panserraikos, Marítimo, Omonia Nikozja oraz Moreirense.

W poprzednim sezonie z kolei Portugalczyk występował w Volos. Tam w 23 meczach strzelił gola i zanotował asystę.

Drugi z zawodników jest skrzydłowym i, podobnie jak Soares, nie ma zespołu od lipca.

Na swoim koncie Cayarga ma mecze w takich ekipach, jak Racing Santander, rezerwy Sportingu Gijón oraz Cartagena.

Dla ostatniej z tych ekip wystąpił w 83 meczach, a jego dorobek to siedem goli oraz cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy