Rafał Kurzawa nie wróci do Górnika Zabrze

Rafał Kurzawa nie wróci do Górnika Zabrze fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport

Rozmowy między Górnikiem Zabrze a Rafałem Kurzawą zakończyły się fiaskiem.

27-latek pozostaje bez pracy od października tego roku. Wówczas to działacze Amiens doszli do wniosku, że nie jest on potrzebny drużynie, dlatego też rozwiązano z nim kontrakt.

Od tamtej pory, co jakiś czas mówiło się o nim w kontekście poszczególnych ekip. Najgłośniej o ewentualnym zakontraktowaniu go przez Górnika Zabrze.

Okazuje się jednak, że z transferu nici. Tak przynajmniej twierdzi prezes klubu, Dariusz Czernik.

- Nie będę ukrywał, byliśmy w kontakcie z Rafałem. Trudno zresztą, żeby wiedząc, że jest w Polsce i nie gra, nie skontaktować się z nim. Była rozmowa i, żeby nie wchodzić w szczegóły, nic z tego nie wyszło. Wszystko wskazuje na to, że nic z tego nie będzie. Na tym mógłbym skończyć. Były rozmowy, no i Rafał z nami nie trenuje - dodaje.

27-latek występował w barwach Górnika Zabrze w latach 2010-2018. Łącznie rozegrał dla tej ekipy 118 spotkań. Jego dorobek to dziesięć goli i 37 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy