Rafał Kurzawa szykuje się do powrotu. Rozmowy ruszyły

Rafał Kurzawa szykuje się do powrotu. Rozmowy ruszyły fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Rafał Kurzawa może wkrótce ponownie zasilić szeregi Górnika Zabrze - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Ofensywny zawodnik rozstał się przedwcześnie za porozumieniem stron z francuskim Amiens w październiku i od tego momentu rozgląda się za podjęciem nowego wyzwania w karierze.

Początkowo wiele osób przypuszczało, że 28-latek nie będzie miał większych problemów ze znalezieniem klubu, mimo że po raz ostatni wybiegł na boisko w lipcu ubiegłego roku.

Rafał Kurzawa pozostawał jednak dość wybredny i odrzucał wszelkie otrzymane propozycje ze strony kilku polskich oraz zagranicznych zespołów, bo wolał poczekać na otrzymanie wystarczająco atrakcyjnej oferty pod względem finansowym i sportowym.

Takowa nie trafiła jednak przed oblicze siedmiokrotnego reprezentanta Polski i dlatego ten postanowił zmienić swoje nastawienie.

Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl uważa, że takowy ruch ze strony skrzydłowego sprawił, że ponownie chęć do nawiązania współpracy z 28-latkiem wyraził Górnik Zabrze.

Obie strony mają już prowadzić rozmowy w tej sprawie i wiele na to wskazuje, że wkrótce zakończą się one osiągnięciem pełnego porozumienia chyba, że w ostatniej chwili do walki o Kurzawę wkroczy klub spełniający jego wcześniejsze oczekiwania.

Ofensywny zawodnik reprezentował w przeszłości z powodzeniem szeregi ekipy z województwa śląskiego między innymi w latach 2013-2018. W tym czasie udało mu się strzelić 10 goli oraz zaliczyć 37 asyst w 118 rozegranych meczach.

Siedmiokrotny reprezentant Polski występował po rozstaniu z Górnikiem Zabrze we wspomnianymi Amiens oraz na wypożyczeniach w FC Midtjylland i Esbjerg fB.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć” Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy