Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?!

Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Interia

Rafał Kurzawa może ponownie trafić do Górnika Zabrze - pisze Interia.

Okno jest zamknięte, ale 27-letniego piłkarza można pozyskać na zasadzie wolnego transferu. Do tej pory spekulowało się o jego dalszej grze za granicą bądź przenosinach do Lecha Poznań, ale konkretów brak. Toczą się za to rozmowy na temat potencjalnego powrotu Kurzawy do Zabrza. Lewonożny piłkarz miałby się tam odbudować.

Informacje na temat takiego ruchu pojawiały się już w zeszłym roku. Wtedy ostatecznie nie doszło do transferu.

Kurzawa był związany z Górnikiem między 2010 a 2018 rokiem. W jego barwach rozegrał 118 meczów (10 bramek i 37 asyst), stając się gwiazdą zespołu. Sezon 2017/2018 w Ekstraklasie miał szczególnie udany pod względem liczby notowanych ostatnich podań (16).

Z Górnika Polak trafił do Amiens, gdzie uzbierał jednak tylko 14 występów. Francuski klub wypożyczał go do Midtjylland i Esbjerga, a niedawno strony rozstały się definitywnie.

Górnik zajmuje trzecie miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Kwalifikacje mundialowe z Ameryki Południowej w polskiej telewizji Kwalifikacje mundialowe z Ameryki Południowej w polskiej telewizji Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy