Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji

Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Rafał Wolski [Twitter]

Dzisiaj stacja Canal+ Sport oraz Michał Kołodziejczyk ustosunkowali się do decyzji o rozstaniu z Rafałem Wolskim. Na oba oświadczenia odpowiedzieć postanowił doświadczony komentator piłkarski.

Dziennikarz urodzony w 1975 roku początkowo był zatrudniony w TVP. Przez około cztery lata nie miał jednak zbyt wielu okazji do komentowania spotkań, dlatego w 2005 roku postanowił przenieść się do stacji Canal+ Sport. Tak się składa, że wraz z końcem roku współpraca obu stron została zakończona.

Wygląda na to, że Rafał Wolski inaczej to sobie wyobrażał. Przede wszystkim liczył na możliwość pożegnania z widzami na wizji, ale to nie było mu dane. W związku z jego wpisem w mediach społecznościowych pojawiło się sporo niejasności, które dzisiaj postanowił rozwiać Michał Kołodziejczyk.

Dyrektor stacji wypowiedzi komentatora piłkarskiego odebrał jako swojego rodzaju próbuje przeniesienia winy na pracodawcę. Co na druga ze stron?

„Niczego nie buduję poza jakością swojej pracy. Od 20 lat. Ty wiesz, co było od czerwca 2020... Inni być może dowiedzą się, gdy przyjdzie czas. Bo trzeba być profesjonalistą i trzeba mieć klasę” – napisał Wolski.

W tym samym czasie oświadczenie w mediach społecznościowych wydała stacja, informując, że rozstanie nastąpiło po odrzuceniu propozycji pozostania. Również i ono doczekało się komentarza.

„Powody były inne. Nie przyszedłem do tego zawodu i do tej Redakcji dla pieniędzy. Kolejna sprawa. Nie będę tu rozmawiał o takich rzeczach. Jestem zdziwiony, że próbujecie. To poniżej mojego poziomu. Na koniec. Nie odpowiadam za komentarze widzów. One zawsze były cenne. Dziękuję” – oświadczył dziennikarz.

Wolski w telewizji Canal+ skomentował ponad 1000 spotkań. Według nieoficjalnych informacji teraz ma on znaleźć zatrudnienie w konkurencyjnym Polsacie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy