Rafał Wolski pożegna się z Canal+ Sport. Ciąg dalszy zmian

Rafał Wolski pożegna się z Canal+ Sport. Ciąg dalszy zmian fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport.pl

Rafał Wolski rozstanie się niebawem z redakcją Canal+ Sport - poinformował Kacper Sosnowski ze Sport.pl

Od momentu przejęcia stanowiska dyrektora redakcji sportowej Canal+ przez Michała Kołodziejczyka doszło w niej już do kilku istotnych zmian.

Z pracą w stacji pożegnali się między innymi Paulina Czarnota-Bojarska (obecnie w Polsacie Sport) czy Adam Westfal. Ponadto ostatnio na podjęcie nowego wyzwania w swoim życiu zdecydował się Żelisław Żyżyński.

Teraz do tej listy osób odchodzących z Canal+ Sport ma dołączyć Rafał Wolski. Sport.pl uważa, że głos kojarzony widzom głównie ze spotkań ligi polskiej oraz hiszpańskiej pożegna się ze sportową redakcją Canal+ po piętnastu latach pracy najprawdopodobniej pod koniec lutego.

Przyczyny zaistniałego stanu rzeczy nie są jeszcze znane, ponieważ sam zainteresowany oraz szefostwo stacji odmówiło udzielenia komentarza w całej sprawie.

Pewne jest na razie za to jedno, że w najbliższych dniach ponownie usłyszymy Wolskiego, ponieważ skomentuje on w najbliższy weekend derby Madrytu oraz pojedynek Rakowa Częstochowa z Jagiellonią Białystok.

Swoją współpracę z Canal+ Sport po krótszej lub dłuższej przerwie wznowili za to Tomasz Smokowski i Mateusz Borek. Pierwszy komentuje spotkania ligi francuskiej, a drugiego możemy usłyszeć przy okazji meczów Bundesligi. Ponadto do grona ekspertów w C+ dołączył ostatnio Michał Żewłakow.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy