Rafinha w Premier League?!

Rafinha w Premier League?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sport

FC Barcelona tego lata najprawdopodobniej definitywnie rozstanie się z Rafinhą, a Brazylijczyk może obrać kurs na Premier League - donosi „Sport”.

27-latek ma za sobą całkiem udane wypożyczenie do Celty Vigo, z którą zdołał utrzymać się w LaLidze. Ofensywny pomocnik mogący także zająć miejsce na którymś ze skrzydeł, w 33 występach zdobył cztery bramki i dwukrotnie asystował. Mimo to nie pozostał na Estadio Balaídos.

„Błękitni” mieli w planach transfer definitywny dwukrotnego reprezentanta Brazylii, lecz ostatecznie do niego nie doszło. Teraz skorzystać na tym mogą ekipy Premier League.

Jak poinformował „Sport”, Rafinha przykuł uwagę Wolverhampton Wanderers oraz Evertonu. I choć formalne oferty jak dotąd nie zostały przedstawione, gracz liczy, że wkrótce to nastąpi.

Tymczasem na biurku katalońskiego klubu pojawiła się za niego propozycja z Chin. Jej autorem jest Shanghai Shenhua, z którym negocjacje już trwają. Problem w tym, że lewonożny zawodnik nie jest zainteresowany tym kierunkiem, a jego pragnieniem jest transfer do Anglii.

Barcelona wycenia swojego wychowanka na 16 milionów euro i te żądania chcą spełnić Azjaci. Odnośnie kwoty należy pamiętać, że umowa Rafinhi wygasa już 30 czerwca 2021 roku, zatem za 12 miesięcy Hiszpanie nie zarobią na nim ani grosza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy