Raiola znowu może namieszać. Insigne zaoferowany Interowi

Raiola znowu może namieszać. Insigne zaoferowany Interowi fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Corriere dello Sport

Jak pisze „Corriere dello Sport”, Mino Raiola zaproponował Interowi zakontraktowanie Lorenzo Insigne.

Umowa kapitana Napoli z rodzimym klubem jest ważna do 30 czerwca 2022 roku. O ile wcześniej odejście 28-letniego skrzydłowego z ekipy „Azzurrich” wydawało się mało prawdopodobne, to sytuacja uległa zmianie. Nie od dziś wiadomo, że po zakończeniu sezonu w Neapolu może dojść do rewolucji kadrowej.

„Corriere dello Sport” podaje, że zajmujący się interesami Insigne Raiola szuka Włochowi nowego klubu i agent zaproponował go Interowi. W grę wchodziłby transfer latem.

Na razie nie wiadomo, jak zapatrują się na taki krok „Nerazzurri”. Raiola słynie jednak ze swojej skuteczności i można przypuszczać, że jeśli mediolańczycy podejmą temat, to menedżer zrobi wszystko, by sfinalizować transakcję.

Przenosiny Insigne do Mediolanu wywołałyby oczywiście wielkie poruszenie wśród kibiców. Skrzydłowy rozegrał do tej pory 329 spotkań w koszulce Napoli.

Jego bilans z obecnego sezonu Serie A to 19 występów, trzy gole i cztery asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Ekstraklasa ustaliła zasady obniżania wynagrodzeń piłkarzy OFICJALNIE: Ekstraklasa ustaliła zasady obniżania wynagrodzeń piłkarzy Eleven Sports z niespodzianką dla widzów. Stacja zaprasza na archiwalne mecze i filmy dokumentalne Eleven Sports z niespodzianką dla widzów. Stacja zaprasza na archiwalne mecze i filmy dokumentalne OFICJALNIE: Niższe angielskie ligi ANULOWANE OFICJALNIE: Niższe angielskie ligi ANULOWANE Dinamo Zagrzeb zwolniło cały sztab szkoleniowy. Oprócz Bjelicy Dinamo Zagrzeb zwolniło cały sztab szkoleniowy. Oprócz Bjelicy Rodzina Abdelhaka Nouriego przekazała informacje o jego stanie zdrowia Rodzina Abdelhaka Nouriego przekazała informacje o jego stanie zdrowia Nigel Robertha na radarze Legii Nigel Robertha na radarze Legii FIFA reaguje na pandemię koronowirusa. Piłkarze z wygasającymi kontraktami mają zostać dłużej w klubach FIFA reaguje na pandemię koronowirusa. Piłkarze z wygasającymi kontraktami mają zostać dłużej w klubach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy