Raków Częstochowa był zainteresowany Polakiem z Serie A

Raków Częstochowa był zainteresowany Polakiem z Serie A
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Przegląd Sportowy

Na celowniku Rakowa Częstochowa znalazł się kilka tygodni temu Mateusz Praszelik - poinformował na łamach „Przeglądu Sportowego” agent gracza, Tomasz Suwary. Wydaje się jednak, że ostatecznie nie trafi on do Polski.

Mateusz Praszelik zimą 2022 roku zamienił Śląsk Wrocław na Hellas Werona. Choć od samego początku wydawało się, że będzie on miał kłopot z regularnymi występami, to i tak podjął misję zaistnienia we włoskiej ekstraklasie.

Do tej pory jednak 22-latek nie miał zbyt wielu okazji na regularne występy i przez dwanaście miesięcy zanotował raptem dwa spotkania.

Wydaje się zatem, że zimowe okno transferowe to odpowiedni moment, by poszukać dla siebie zatrudnienia w nowej drużynie. Gdzie może trafić? Niedawno chęć sprowadzenia ofensywnego pomocnika deklarował rzekomo Raków Częstochowa.

O sprawie w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” poinformował agent gracza Tomasz Suwary.

- Zawodnik tej zimy może i powinien zmienić klub. Możliwe, że pozostanie we Włoszech, wcześniej byliśmy wstępnie zainteresowani propozycją Rakowa Częstochowa - przyznał.

Na razie nie wiadomo zatem, gdzie ostatecznie wyląduje były zawodnik między innymi Legii Warszawa. Ostatnio we włoskich mediach pojawiły się wieści o domniemanych przenosinach Praszelika do Perugii - przedstawiciela Serie B.

22-latek to były reprezentant Polski do lat 21.

Cały tekst na temat Mateusza Praszelika z „Przeglądu Sportowego” można przeczytać w tym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy