Raków Częstochowa był zainteresowany Polakiem z Serie A

Raków Częstochowa był zainteresowany Polakiem z Serie A
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Przegląd Sportowy

Na celowniku Rakowa Częstochowa znalazł się kilka tygodni temu Mateusz Praszelik - poinformował na łamach „Przeglądu Sportowego” agent gracza, Tomasz Suwary. Wydaje się jednak, że ostatecznie nie trafi on do Polski.

Mateusz Praszelik zimą 2022 roku zamienił Śląsk Wrocław na Hellas Werona. Choć od samego początku wydawało się, że będzie on miał kłopot z regularnymi występami, to i tak podjął misję zaistnienia we włoskiej ekstraklasie.

Do tej pory jednak 22-latek nie miał zbyt wielu okazji na regularne występy i przez dwanaście miesięcy zanotował raptem dwa spotkania.

Wydaje się zatem, że zimowe okno transferowe to odpowiedni moment, by poszukać dla siebie zatrudnienia w nowej drużynie. Gdzie może trafić? Niedawno chęć sprowadzenia ofensywnego pomocnika deklarował rzekomo Raków Częstochowa.

O sprawie w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” poinformował agent gracza Tomasz Suwary.

- Zawodnik tej zimy może i powinien zmienić klub. Możliwe, że pozostanie we Włoszech, wcześniej byliśmy wstępnie zainteresowani propozycją Rakowa Częstochowa - przyznał.

Na razie nie wiadomo zatem, gdzie ostatecznie wyląduje były zawodnik między innymi Legii Warszawa. Ostatnio we włoskich mediach pojawiły się wieści o domniemanych przenosinach Praszelika do Perugii - przedstawiciela Serie B.

22-latek to były reprezentant Polski do lat 21.

Cały tekst na temat Mateusza Praszelika z „Przeglądu Sportowego” można przeczytać w tym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] UEFA zmniejszyła kary Legii Warszawa [OFICJALNIE] UEFA zmniejszyła kary Legii Warszawa [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy