Raków Częstochowa dopina pierwszy zimowy transfer

Raków Częstochowa dopina pierwszy zimowy transfer
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: sport1.oslobodjenje.ba

Raków Częstochowa jest o krok od pozyskania Muhameda Šahinovicia - informuje sport1.oslobodjenje.ba. Będzie to pierwsze zimowe wzmocnienie mistrza Polski.

Choć do rozpoczęcia zimowego okna pozostał nieco ponad miesiąc, to Raków Częstochowa nie próżnuje. Wygląda na to, że mistrz Polski dopina pierwsze wzmocnienie, a będzie nim Muhamed Šahinović - informuje sport1.oslobodjenje.ba.

Golkiper trafi do Polski z FK Sarajevo, czyli tego samego klubu, który reprezentował wcześniej obecny bramkarz Dawida Szwargi, Vladan Kovačević.

Wspomniane źródło zastrzega, że oba kluby są w dobrych relacjach, co ułatwiło negocjacje.

Szczegóły transakcji na razie nie są znane, jednak sport1.oslobodjenje.ba zastrzega, że Raków Częstochowa nie szczędził grosza na tę transakcję. Dodatkowo w umowie znajdzie się solidny procent od następnej transakcji.

20-latek uchodzi w swoim kraju za spory talent. To młodzieżowy reprezentant kraju i obecnie podstawowy golkiper trzeciej siły bośniackiej ekstraklasy, czyli FK Sarajevo.

Przed nim nowe wyzwanie, bo będzie rywalizował o miejsce w składzie z Vladanem Kovačeviciem.

Możliwe, że przybycie Šahinovicia to zapowiedź odejścia 25-latka, o którego względy latem mocno walczyła Benfica. Mówiło się o rekordowej sprzedaży ekipy spod Jasnej Góry.

Młodzieżowy reprezentant Bośni i Hercegowiny rozegrał w tym sezonie 14 meczów. W pięciu z nich notował czyste konta.

Kontrakt ma ważny z obecnym zespołem do 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE] Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy