Raków Częstochowa: Paweł Tomczyk odchodzi z klubu [OFICJALNIE]

Raków Częstochowa: Paweł Tomczyk odchodzi z klubu [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Raków Częstochowa

Paweł Tomczyk będzie dyrektorem sportowym Rakowa Częstochowa tylko do końca sierpnia.

Raków potwierdził, że z dniem 31 sierpnia Tomczyk przestanie pełnić funkcję dyrektora sportowego wicemistrza Polski.

40-latek trafił do Rakowa w listopadzie 2019 roku. Początkowo kierował działem skautingu, a następnie został dyrektorem. W tym czasie klub z Częstochowy został wicemistrzem kraju, ale również sięgnął po Puchar i Superpuchar Polski.

- Paweł był ważną częścią zespołu, który w ostatnim czasie współtworzył sukcesy Rakowa. Dołożył swoją dużą cegiełkę zarówno w zakresie pracy w roli szefa działu skautingu, jak i dyrektora sportowego. Dziękujemy Pawłowi za dotychczasową pracę i życzymy powodzenia w dalszej karierze - powiedział prezes klubu, Wojciech Cygan.

Nazwisko nowego dyrektora sportowego Rakowa poznamy wkrótce.

Po dwóch kolejkach nowego sezonu Ekstraklasy częstochowianie mają na koncie trzy punkty. W czwartek czeka ich pierwszy mecz III rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy z Rubinem Kazań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: M'Baye Niang „dżokerem”. Napastnik zmienił klub poza oknem OFICJALNIE: M'Baye Niang „dżokerem”. Napastnik zmienił klub poza oknem Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy