Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok

Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok fot. Michael715 / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Szymon Janczyk [Weszlo.com]

Raków Częstochowa jest zauroczony umiejętnościami Camilo Meny, który ostatnich kilka miesięcy spędził na wypożyczeniu w Jagiellonii Białystok - informuje Szymon Janczyk. Tam nie grywał zbyt często, ale mistrz Polski dowiedział się o jego dużych umiejętnościach już wcześniej.

Raków Częstochowa od pozyskania Łukasza Zwolińskiego rozpoczął działanie na rynku transferowym. To jednak dopiero początek, ponieważ Dawid Szwarga potrzebuje zdecydowanie bardziej rozbudowanej kadry.

Poszukiwani są zatem gracze praktycznie do każdej formacji. Ostatnio pojawiły się wieści o ofercie za napastnika z Ekstraklasy, a to nie koniec zainteresowania piłkarzami z doświadczeniem zdobytym już w naszym kraju.

Jak informuje Szymon Janczyk na łamach Weszlo.com, na radar trafił też Camilo Mena.

20-latek to formalnie zawodnik łotewskiej Valmiery, który ostatnich kilka miesięcy spędził na wypożyczeniu w Jagiellonii Białystok. Furory wprawdzie nie zrobił, ale mistrz Polski obserwował go już wcześniej.

Pod Jasną Górą są zdania, że w tym przypadku dobrym rozwiązaniem będzie roczne wypożyczenie i opcja wykupu, jeśli Kolumbijczyk się sprawdzi.

Dla Rakowa miałby stanowić opcję nie tylko jako ofensywny pomocnik, ale i skrzydłowy.

Camilo Mena rozegrał w tym sezonie na boiskach Ekstraklasy łącznie siedem spotkań, co w ogólnym rozrachunku daje 164 minuty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Real Madryt wytypował następcę Carlo Ancelottiego. Wymarzona przeprowadzka latem 2024 roku Real Madryt wytypował następcę Carlo Ancelottiego. Wymarzona przeprowadzka latem 2024 roku Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy