Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada

Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada fot. Grzegorz Misiak /Foto PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wojciech Cygan [Twitter]

Raków Częstochowa pracuje nad rozstaniem z Adnanem Kovačeviciem? Taką informację podał Maciej Wąsowski z Weszlo.com. Szybko jednak zdementował to Wojciech Cygan.

Raków Częstochowa prezentował się w rundzie wiosennej poniżej oczekiwań. Do tego stopnia, że zaczęło się robić gorąco wokół trenera Dawida Szwargi.

Doszło w ostatnich dniach do spotkania na szczycie, w którym udział wzięli działacze oraz kluczowi zawodnicy i szkoleniowiec.

Wydaje się, że przyniosło to wymierne korzyści, ponieważ mistrz Polski w niedzielę rozgromił Lecha Poznań (4-0).

Maciej Wąsowski z Weszlo.com stwierdził jednak, że wokół klubu nadal jest gorąco i ten planuje rozwiązanie współpracy z Adnanem Kovačeviciem.

Na to postanowił zareagować Przewodniczący Rady Nadzorczej, Wojciech Cygan.

„Redaktorze, ostatnio zauważam duży spadek formy. Żadnych takich decyzji nie było. Pozdrowienia” - napisał.

Wąsowski w odpowiedzi wytłumaczył się ze swoich słów.

„Panie Prezesie, to nie jest dokładny cytat. Powiedziałem, że był pomysł o przeniesieniu do rezerw trzech zawodników. Gryszkiewicz sam poprosił o trenowanie i granie w dwójce. Z Kovaceviciem chcecie się rozstać. Trzecim jest Szelągowski, który też jest teraz bliżej rezerw” - wyznał.

Raków Częstochowa to obecnie piąta siła Ekstraklasy, która ma na swoim koncie 39 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sentymentalny „transfer” Lecha Poznań wykluczony. „Nie było żadnych takich rozmów” Sentymentalny „transfer” Lecha Poznań wykluczony. „Nie było żadnych takich rozmów” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy