Raków Częstochowa: Sebastian Musiolik może zmienić klub wewnątrz Ekstraklasy

Raków Częstochowa: Sebastian Musiolik może zmienić klub wewnątrz Ekstraklasy fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Szymon Janczyk [Weszlo.com]

Sebastian Musiolik z Rakowa Częstochowa przykuł uwagę Radomiaka Radom, o czym informuje na łamach Weszlo.com Szymon Janczyk.

Choć okno transferowe jeszcze dobrze się nie rozpoczęło, to Radomiak Radom już teraz wie, że przed startem rundy wiosennej musi znaleźć nowego napastnika. Niedawno bowiem przedstawiciela Ekstraklasy na zaplecze Bundesligi zamienił Maurides.

28-latek zasilił FC St. Pauli, a kwota transakcji wyniosła pół miliona euro.

Wiele jest przesłanek ku temu, że znaczna część tej sumy zostanie przeznaczona na następcę Brazylijczyka. Mówi się, że ten będzie prawdopodobnie pochodził zza granicy i badane są dwa kierunki: Brazylia oraz Portugalia. Warto jednak wspomnieć, że w grze jest także jedna opcja z Polski.

Według informacji, które podaje na łamach Weszlo.com Szymon Janczyk, na radarze Radomiaka znalazł się Sebastian Musiolik.

26-latek obecnie jest związany z Rakowem Częstochowa, ale jego kontrakt z tym klubem wygasa 30 czerwca 2023 roku. Do tej pory nie został przedłużony i wydaje się, że lider Ekstraklasy, chętnie się go pozbędzie.

Ostatnio atakujący został zaoferowany Śląskowi Wrocław w ramach rozliczenia za Erika Expósito. „Wojskowi” na razie jednak nie podjęli w tej sprawie żadnej wiążącej decyzji.

Musiolik trafił do Rakowa z ROW-u Rybnik latem 2018 roku. W tym sezonie rozegrał łącznie 15 meczów, ale nie zdobył ani jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE] Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE] Chelsea ubiła „ŚWIETNY” interes. „To mix Jude'a Bellinghama i N’Golo Kanté” Chelsea ubiła „ŚWIETNY” interes. „To mix Jude'a Bellinghama i N’Golo Kanté”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy