Raków Częstochowa trolluje Legię Warszawa. „Panie trenerze, czy to już potwierdzone?” [WIDEO]

Raków Częstochowa trolluje Legię Warszawa. „Panie trenerze, czy to już potwierdzone?” [WIDEO] fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Raków Częstochowa

Raków Częstochowa w oryginalny sposób odniósł się do wypowiedzi Dariusza Mioduskiego, który poinformował o prowadzonych negocjacjach w sprawie zatrudnienia Marka Papszuna.

O zainteresowaniu szkoleniowcem ze strony „Wojskowych” mówi się już od dłuższego czasu, jednak dopiero w czwartek informacje zostały potwierdzone przez samego prezesa klubu.

– Mogę potwierdzić, że chcemy się porozumieć ze szkoleniowcem i jego sztabem. Jeśli nie będzie możliwe zatrudnienie go zimą, to jesteśmy gotowi poczekać do końca sezonu. (…) Wierzę też, że dołączenie trenera Papszuna będzie dla Legii Warszawa bardzo pozytywną zmianą, a on sam będzie potrafił wykorzystać w pełni potencjał naszego klubu, który ma dzisiaj warunki do rozwoju na poziomie czołowych europejskich marek. (…) Papszun jest z Warszawy i rozumie, czym jest Legia dla Warszawy i dla kibiców, rozumie jaka jest atmosfera na każdym stadionie w Polsce, gdy tylko podjeżdża nasz klubowy autokar – oświadczył Dariusz Mioduski.

Słowa sternika Legii Warszawa nie spodobały się właścicielowi Rakowa Częstochowa, który odebrał je jako brak szacunku do innego klubu.

– Nie wiem, jaki dokładnie cel miał ten wywiad, bo nie rozmawiałem o nim z prezesem Mioduskim, ale na pewno uderza on w nasz klub i w naszą szatnię – stwierdził Michał Świerczewski.

– Pozostanie trenera Papszuna w Rakowie Częstochowa na przyszły sezon jest możliwe – zadeklarował.

Teraz sprawa ma swój drugi akt, a to za sprawą wpisu zaserwowanego przez osoby odpowiedzialne za prowadzenie mediów społecznościowych wicemistrza Polski.

Udostępniono nagranie, w którym dziennikarze z całego kraju proszę o potwierdzenie informacji. Na sam koniec widzimy Papszuna, który potwierdza… termin najbliższego meczu.

„Krzyżowcy” w sobotę o godzinie 20:00 zmierzą się z Zagłębiem Lubin.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy