Raków Częstochowa walczy o występ kluczowego piłkarza przeciwko Atalancie. Trener potwierdza

Raków Częstochowa walczy o występ kluczowego piłkarza przeciwko Atalancie. Trener potwierdza fot. TomaszKudala / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Kacper Tomczyk [Twitter] I Raków Częstochowa

Występ piłkarza Rakowa Częstochowa Frana Tudora w meczu pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Europy z Atalantą stoi pod znakiem zapytania.

Fran Tudor to jedna z kluczowych postaci w składzie Rakowa Częstochowa. W tym sezonie prawy wahadłowy (ostatnio wystąpił na środku obrony) rozegrał 14 meczów w trykocie mistrza Polski, notując dwa trafienia i cztery asysty.

W czwartek częstochowian czeka starcie z Atalantą w Lidze Europy. Niewykluczone, że będą musieli oni radzić sobie bez 27-letniego Chorwata.

„Raków przyleciał do Bergamo bez Frana Tudora, który w samej końcówce dzisiejszego porannego treningu w Częstochowie naciągnął mięsień dwugłowy” - przekazał Kacper Tomczyk na Twitterze.

Szkoleniowiec zespołu sprawy jeszcze nie przesądził.

- Nie jest powiedziane, że Fran jutro nie zagra. Walczymy jeszcze, żeby był do dyspozycji zespołu. (…) Jesteśmy w trakcie badań i sam jestem ciekaw, jaki będzie ich rezultat - przekazał Dawid Szwarga.

Raków od dłuższego czasu musi radzić sobie bez kontuzjowanego Iviego Lópeza. Niedawno urazów nabawili się również Zoran Arsenić, Jean Carlos Silva oraz Stratos Svarnas.

Początek czwartkowego spotkania w Bergamo o 21:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy