Raków Częstochowa zainteresowany czterema zawodnikami Lechii Gdańsk

Raków Częstochowa zainteresowany czterema zawodnikami Lechii Gdańsk fot. TomaszKudala / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Karolina Jaskulska [Twitter]

Raków Częstochowa przejawia zainteresowanie nie tylko Łukaszem Zwolińskim. Na celowniku mistrza Polski znaleźli się również Jakub Kałuziński, Conrado oraz Jan Biegański - donosi Karolina Jaskulska.

Raków Częstochowa jest już pewny mistrzostwa Polski i rusza na zakupy. Kwestią dni wydaje się oficjalna informacja w sprawie sprowadzenia z Miedzi Legnica Maxime'a Domingueza.

Szwajcar w poniedziałek miał przechodzić testy medyczne przed przeprowadzką pod Jasną Górę. Jeśli te wypadły pomyślnie, wkrótce złoży podpis pod dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia o 24 miesiące.

Poza nim blisko drużyny, której trenerem od nowego sezonu będzie Dawid Szwarga, jest też Łukasz Zwoliński.

Okazuje się jednak, że napastnik to niejedyny gracz Lechii Gdańsk, który wpadł w oko działaczy Rakowa Częstochowa. To samo tyczy się również jego trzech kolegów, a są nimi Jakub Kałuziński, Conrado oraz Jan Biegański.

O ile dwa pierwsze nazwiska nie są niczym nowym w kontekście mistrza Polski, o tyle 20-latek wcześniej nie był łączony z „Medalikami”.

20-latek od dłuższego czasu uchodzi za spory talent i obecnie przebywa na wypożyczeniu w GKS-ie Tychy. Tam spisuje się naprawdę solidnie, bo w rundzie wiosennej rozegrał 19 meczów i zdobył w nich trzy bramki.

Biegański ma ważny kontrakt z Lechią Gdańsk do 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa EA Sports FC 24: Najsilniej uderzający. Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce EA Sports FC 24: Najsilniej uderzający. Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Piłkarze PSG po Le Classique:  Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Piłkarze PSG po Le Classique: Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Dawid Szwarga odbył rozmowę z Sonnym Kittelem Raków Częstochowa: Dawid Szwarga odbył rozmowę z Sonnym Kittelem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy