Real Betis szuka nowego pomocnika. Na liście życzeń Leandro Paredes

Real Betis szuka nowego pomocnika. Na liście życzeń Leandro Paredes
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Estadio Deportivo

Leandro Paredes znalazł się w orbicie zainteresowań Realu Betis. Obok kandydatury zawodnika Paris Saint-Germain Hiszpanie badają także inne możliwości, w tym sprowadzenie Mario Leminy z Southampton.

„Los Verdiblancos” tego lata zakontraktowali już m.in. Nabila Fekira, a teraz próbują zaangażować w swój projekt gracza przystosowanego do gry w nieco głębszych obszarach linii środka pola. W tym celu Hiszpanie wyrazili zainteresowanie angażem Mario Leminy, który nosi się z zamiarem opuszczenia zespołu „Świętych”. Angaż Gabończyka jest jednak o tyle trudny, że w Anglii pobiera on sporą tygodniówkę, a ponadto jego pracodawca nalega na zapisanie w umowie klauzuli obowiązkowego wykupu.

Los Realu Betis po ostatnich zmianach w strukturze klubu jest jednak zbyt niepewny, by przedstawiciel LaLiga mógł nałożyć na siebie tak wielkie brzemię. W związku z tym badane są inne kandydatury.

Na liście życzeń ekipy z Sewilli poza Leminą znajdują się jeszcze Leandro Paredes (PSG), Santi Comesaña (Rayo Vallecano) oraz Santiago Ascacíbar (Stuttgart). Podkreślmy jednak, że wyjęcie Argentyńczyka z Parc des Princes jest prawie niemożliwe, a to wszystko przez fakt, ile za swojego zawodnika żąda klub z Francji.

Mając to na uwadze, „Los Verdiblancos” bardziej skłaniają się ku sprowadzenia kogoś z dwójki Comesaña-Ascacíbar. „Estadio Deportivo” uzupełnia, że transfer środkowego pomocnika to główny cel Realu Betis na ostatnie dni okna, które w Hiszpanii potrwa do drugiego września.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy