Real Madryt: Courtois popadł w depresję? Oficjalny komunikat klubu

Real Madryt: Courtois popadł w depresję? Oficjalny komunikat klubu fot. FotoPyK
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Real Madryt

Real Madryt stanowczo zaprzeczył, jakoby Thibaut Courtois cierpiał na depresję, co sugerowały wczoraj niektóre media.

W czwartek w mediach społecznościowych szybko rozchodziła się informacja o problemach mentalnych Courtois. Belg nie prezentuje najlepszej formy, a w sieci pojawiła się informacja, iż jest to spowodowane depresją, która została u niego zdiagnozowana. Wśród kibiców rozgorzała dyskusja - jedni bronili bramkarza, podkreślając, że depresja to poważna choroba, inni natomiast twierdzili, iż nastroje golkipera nie są żadnych usprawiedliwieniem dla jego niepowodzeń na boisku.

Teraz jednak już z całą pewnością można powiedzieć, że na szczęście z psychiką byłego zawodnika Chelsea wszystko jest w porządku. Real Madryt opublikował oficjalne oświadczenie, w którym wyjaśnił, dlaczego Courtois musiał opuścić boisko w przerwie meczu z Brugge przy stanie 0:2.

„W związku z informacjami z niektórych mediów o naszym zawodniku, Thibaucie Courtois, Real Madryt chce przekazać, co następuje:

1. Naszemu zawodnikowi nigdy nie zdiagnozowano rzekomej depresji, a zatem tę informację uznajemy za absolutnie fałszywą.

2. U Thibauta Courtois zdiagnozowano ostre zapalenie żołądka i jelit, które powodują odwodnienie i zaburzania równowagi elektrolitowej. To uniemożliwiło mu dokończenie meczu z Brugge we wtorek.

3. Piłkarz przechodzi obecnie kurację i reaguje na nią pozytywnie”.

Courtois został zmieniony przez Alphonse'a Areolę. Z Francuzem w bramce Realowi udało się odrobić straty i ostatecznie podopieczni Zinedine'a Zidane'a stracili w starciu z belgijskim zespołem tylko dwa punkty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy