Real Madryt: Jorge Jesús atakuje Flamengo. „Nie możemy sprzedać Reiniera za 30 milionów!”

Real Madryt: Jorge Jesús atakuje Flamengo. „Nie możemy sprzedać Reiniera za 30 milionów!” fot. FOX Sports
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: CMTV

Real Madryt doszedł do porozumienia w kwestii zakupu Jesusa Reiniera z Flamengo. Warunki transakcji nie spodobały się jednak trenerowi mistrzów Ameryki Południowej.

Flamengo ma za sobą znakomity sezon 2019, dlatego nie powinno szczególnie dziwić, że najlepsi zawodnicy zespołu z Rio de Janeiro mogą teraz przebierać w ofertach. Wśród takich graczy jest Jesus Reinier, po którego usługi zgłosiło się kilka wielkich ekip, w tym Paris Saint-Germain czy Manchester City. Konkurencję szybko pokonał jednak Real Madryt.

„Królewscy” nie tylko doszli już do porozumienia, ale wynegocjowali przy tym, zdaje się, znakomite warunki. Co prawda zawodnik ma dopiero 17 lat, ale jego występy na profesjonalnym poziomie skłoniły madrytczyków do wyłożenia 30 milionów euro. A to bardzo niska kwota w porównaniu z wcześniej podawaną sumą około 70 milionów.

Tak duża różnica między oczekiwaniami a rzeczywistością najbardziej zabolała Jorge Jesúsa. Doświadczony trener, znany choćby z trenowania Benfiki i Sportingu, stwierdził, że Flamengo popełnia błąd oddając taki talent za tak niską kwotę.

- Nie można sprzedać takiego zawodnika jak Reinier za 30 milionów euro! - twierdzi w rozmowie z „CMTV” szkoleniowiec triumfatorów Copa Libertadores.

- W Benfice sprzedawaliśmy piłkarzy za większe pieniądze, niż ci gracze faktycznie byli warci. Flamengo nie ma pojęcia jak wycenić zawodnika w zestawieniu z jego realną wartością.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy