Real Madryt: Luka Jović nie trafi do więzienia

Real Madryt: Luka Jović nie trafi do więzienia fot. Sofija Milojević [Instagram]
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: COPE

Luka Jović usłyszał ostateczne rozstrzygnięcie w sprawie naruszenia warunków kwarantanny w Serbii.

Napastnik Realu Madryt, jak można było się spodziewać, nie trafi do więzienia. Nałożona została na niego jedynie grzywna w wysokości około 30 tysięcy euro, chociaż groziła mu kara pozbawienia wolności na okres sześciu miesięcy. To efekt porozumienia między Joviciem a serbską prokuraturą.

Już pierwotnie miało skończyć się na grzywnie, jednak Jović odmówił jej zapłaty. Wtedy sąd zdecydował o półrocznym areszcie, który ponownie zmieniono na karę finansową.

Całość kwoty, czyli 3,5 miliona dinarów serbskich (w przeliczeniu dokładnie 29 770 euro), zostanie przekazana na cele charytatywne.

Jović w marcu w środku pierwszej fali pandemii koronawirusa pojechał z Madrytu do Belgradu. Tam zamiast zastosować się do narzuconej przez władze 14-dniowej kwarantanny, ruszył w miasto świętować urodziny swojej dziewczyny, Sofiji Milojević.

22-letni Jović tym samym pozaboiskowy problem ma za sobą i powinien bardziej skoncentrować się na grze. W obecnym sezonie w Realu Madryt nie strzelił jeszcze bramki, ani nie zaliczył asysty. Jeśli nic się w tym względzie nie zmieni, czeka go opuszczenie hiszpańskiej stolicy już zimą lub latem 2021 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE] Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy