Real Madryt, Manchester City i Arsenal po wschodzącą gwiazdę Premier League

Real Madryt, Manchester City i Arsenal po wschodzącą gwiazdę Premier League
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Goal.com

Real Madryt, Manchester City oraz Arsenal przejawiają zainteresowanie usługami Kaoru Mitomy, o czym informuje Goal.com. Brighton stara się go zatrzymać i planuje przedstawić mu nowy kontrakt.

Kaoru Mitoma trafił do Brightonu z Kawasaki Frontale latem 2021 roku za trzy miliony euro. Pierwszy sezon spędził jednak na wypożyczeniu w belgijskim Royale Union Saint Gilloise, gdzie spisywał się naprawdę przyzwoicie.

Między innymi dlatego „Mewy” doszły do wniosku, że warto dać mu szansę na szczeblu Premier League.

W tej sprawie się nie przeliczono, bo Japończyk od samego początku spisuje się znakomicie. Do tego stopnia, że wzbudza ogromne zainteresowanie na rynku transferowym.

Chęć pozyskania 25-latka już teraz deklarują wielcy giganci europejskiej piłki na czele z Realem Madryt, Manchesterem City oraz Arsenalem. Każda z tych ekip wysyła na jego kolejne spotkania swoich skautów.

Do tego sytuację monitoruje także Bayern Monachium.

Brighton jest świadom poruszenia, jakie generuje ten zawodnik, dlatego stara się przekonać go do pozostania na Falmer Stadium. Władze są rzekomo gotowe zaoferować mu znaczną podwyżkę, która uczyni go jednym z najlepiej zarabiających w drużynie.

Jego obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2025 roku.

Mitoma od początku tego sezonu wystąpił w 26 meczach i miał udział przy 14 trafieniach swojej drużyny. Składa się na ten rezultat osiem bramek oraz sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo” Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy