Real Madryt rusza po gwiazdę Bayernu Monachium. Piłkarz jest na tak!

2023-09-18 15:40:44; Aktualizacja: 10 miesięcy temu
Real Madryt rusza po gwiazdę Bayernu Monachium. Piłkarz jest na tak! Fot. Legan P. Mace / pressfocus.pl
Karol Brandt
Karol Brandt Źródło: Relevo.com

Real Madryt pracuje za kulisami nad transferem Alphonso Daviesa. Jeśli chodzi o zawodnika Bayernu Monachium, zdecydowanie może on sobie wyobrazić przeprowadzkę do stolicy Hiszpanii - przekazał Matteo Moretto.

Carlo Ancelotti otwarcie tego nie przyzna, ale w rzeczywistości Włoch postawił już krzyżyk na Ferlandzie Mendym. Kiedy Francuz jest potrzebny trenerowi, najczęściej zajmują się nim lekarze, rehabilitanci oraz fizjoterapeuci.

Nie bez kozery „Los Blancos” nie przedstawili graczowi oferty przedłużenia wygasającej 30 czerwca 2025 roku umowy. Trudno oczekiwać, aby to się zmieniło.

Mimo że hiszpańskie media przewidywały powrót lewego obrońcy już na mecz z Realem Sociedad, ostatecznie zabrakło go nawet w kadrze.

64-latek wystawił w wyjściowym składzie Frana Garcíę i po pierwszej połowie nie bardzo wiedział, co z nim zrobić. W gotowości czekał Nacho, jednak koniec końców „Carletto” postanowił wstrzymać się ze zmianą.

Hiszpan zanotował dwie asysty, a klub wygrał 2:1. To nie rozwiązuje problemu.

Od pewnego czasu Real Madryt ma na swoim celowniku Alphonso Daviesa, a kontakty są płynne.

„Marca” zdążyła poinformować, że zawodnik Bayernu Monachium jest priorytetem na lato. Idąc tym tropem, nad tematem postanowił pochylić się Matteo Moretto.

Według dziennikarza Kanadyjczyk jest na tak w kwestii transferu. Jego jedynym wymogiem są odpowiednie warunki finansowe, co z pewnością nie stanowi problemu, biorąc pod uwagę wiek oraz klasę defensora.

22-latek w trwającym sezonie rozegrał pięć spotkań i ma na swoim koncie już trzy asysty. Ponadto mówimy o etatowym reprezentancie Kanady.

Do końca kontraktu pozostały niespełna dwa lata. Zaplanowana data przeprowadzenia operacji wydaje się zatem idealna.