Real Madryt w trzecim komplecie strojów na Estadio Santiago Bernabéu. Wyjątkowe wsparcie!

Real Madryt w trzecim komplecie strojów na Estadio Santiago Bernabéu. Wyjątkowe wsparcie!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Real Madryt

Real Madryt rozegra mecz ligowy z Espanyolem w trzecim komplecie strojów na Estadio Santiago Bernabéu.

Utytułowany hiszpański klub rozgrywa zazwyczaj swoje spotkanie domowe w białych koszulkach.

W starciu z drużyną z Barcelony nastąpi jednak wyjątek od tej reguły i piłkarze Zinédine'a Zidane'a wybiegną na murawę Estadio Santiago Bernabéu w trzecim komplecie strojów.

W ten sposób przedstawiciele zespołu oraz sami piłkarze postanowili wyrazić swoje wsparcie dla odbywającego się szczytu klimatycznego w Madrycie, gdzie prowadzone są dyskusje na temat postępujących zmian klimatycznych i ocieplania się klimatu.

Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 13:00. Transmisja w Eleven Sports 1.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy