Real Madryt ze wstępną zgodą na odejście Brahima Díaza. Chce jednak opcji odkupu

Real Madryt ze wstępną zgodą na odejście Brahima Díaza. Chce jednak opcji odkupu fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Goal.com | Nicolò Schira

Brahim Díaz może pozostać w Milanie na następny sezon na mocy wypożyczenia z opcją kupna. Jednocześnie Real Madryt oczekuje możliwości późniejszego odzyskania gracza - donosi Goal.com.

Hiszpański zawodnik, w przeciwieństwie do pobytu w drużynie „Los Blancos”, doskonale odnalazł się w ekipie „Rossonerich”. Ofensywny pomocnik bądź skrzydłowy mógł liczyć na regularne występy, a na tym najbardziej mu zależało.

Jeśli połączymy to z faktem, że w przeciągu całego sezonu zdobył on siedem bramek i zanotował cztery asysty, a AC Milan zajął drugie miejsce w tabeli Serie A i awansował do Ligi Mistrzów, nie może dziwić to, że gracz chce pozostać na San Siro.

Początkowo wydawało się, że Carlo Ancelotti może zatrzymać 21-latka i dopiero po zakończeniu przygotowań lub w ich trakcie zdecydować o jego przyszłości. Obecnie wiele wskazuje na to, że sprawa wyjaśni się o wiele szybciej.

Zdaniem Goal.com Real Madryt wstępnie zgadza się na ponowne wypożyczenie, także z opcją wykupu, ale chce przy tym zachować możliwość późniejszego sprowadzenia gracza do stolicy Hiszpanii.

Liczbowo wygląda to w następujący sposób: transfer definitywny za co najmniej 30 milionów euro i opcja pierwokupu za wyższą kwotę (najprawdopodobniej 40-50 milionów euro).

Nicolò Schira podaje, że negocjacje są już na zaawansowanym etapie. Tym samym, jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, Brahim Díaz latem wróci do Włoch, a nie do ojczyzny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy