Rebić opuści Milan już zimą? Chorwat może wrócić do Eintrachtu Frankfurt szybciej niż planowano

Rebić opuści Milan już zimą? Chorwat może wrócić do Eintrachtu Frankfurt szybciej niż planowano fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Vito Angele I Siempremilan.com

Vito Angelè z Sempremilan.com donosi, że Ante Rebić już zimą może pożegnać się z Milanem.

26-letni Chorwat trafił do „Rossonerich” w trakcie ostatniego okna transferowego z Eintrachtu Frankfurt. Mediolańczycy wypożyczyli mogącego grać na kilku pozycjach atakującego na dwa sezony. Przygoda Rebicia z włoskim klubem nie układa się jednak dobrze. Do tej pory zawodnik zanotował w barwach nowej ekipy siedem występów, spędzając na murawie raptem 177 minut.

Z uwagi na to pojawił się temat powrotu Rebicia do Eintrechtu już zimą. Do takiego kroku przekonują się zarówno władze Milanu, jak i sam napastnik, który nie chce stracić miejsca w składzie reprezentacji Chorwacji przed przyszłorocznymi Mistrzostwami Europy. Jak czytamy, pomysł powrotu Rebicia do Frankfurtu popiera jej selekcjoner, Zlatko Dalić.

Doszło już do pierwszych kontaktów w tej sprawie i można przypuszczać, że strony szybko dojdą do porozumienia.

Eintracht zajmuje aktualnie dwunaste miejsce w tabeli Bundesligi. Niemiecka drużyna wywalczyła ostatnio awans do 1/16 finału Ligi Europy.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO] George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy