Reca niespodziewanym następcą Rybusa?!

Reca niespodziewanym następcą Rybusa?! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Championat

Arkadiusz Reca jest uważany za faworyta do zasilenia szeregów Lokomotiwu Moskwa - uważa „Championat”.

Przedstawiciele drużyny ze stolicy Rosji poinformowali, że od nowego sezonu za wyniki osiągane przez „Kolejarzy” będzie odpowiadał Marko Nikolić, który zastąpi na stanowisku szkoleniowca odchodzącego Jurijego Siomina.

Właściciele klubu wraz z nastaniem tej zmiany planują także dokonać gruntownej przebudowy składu swojego zespołu, z którym pożegna się pokaźna grupa zawodników. Wśród graczy przeznaczonych do odstrzału znaleźli się między innymi dwaj lewi obrońcy - Maciej Rybus i Bryan Idowu.

Z tego też powodu serbski szkoleniowiec zamierza w pierwszej kolejności pozyskać nowego piłkarza właśnie na tę pozycję.

Rosyjski „Championat” przekonuje, że może nim zostać... Arkadiusz Reca. Blisko 25-letni zawodnik jest zdaniem wspomnianego źródło, bardzo mocnym kandydatem do zasilenia szeregów Lokomotiwu przed startem następnego sezonu.

Ośmiokrotny reprezentant Polski stracił praktycznie całe minione rozgrywki w Atalancie i dlatego na początku obecnych przeniósł się na zasadzie wypożyczenia do SPAL, gdzie w dotychczas 19 rozegranych meczach prezentował się całkiem przyzwoicie.

Na chwilę obecną trudno przypuszczać czy zespół z Bergamo wiąże jeszcze plany na przyszłość z Recą, ale jeżeli Gian Piero Gasperini nie widzi go w swoim klubie, to z całą pewnością jego właściciele będą chcieli odzyskać blisko cztery miliony euro zainwestowane w sprowadzenie defensora z Wisły Płock w lipcu 2018 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy