Recoba jednak zostanie?

Recoba jednak zostanie?
Redakcja
Redakcja
Źródło: tribalfootball.com

Według włoskiej prasy, prezydent Interu Mediolan zmienił zdanie w sprawie nowego kontraktu dla Alvaro Recoby i zamierza zatrzymać 31-latka w klubie. <br><br> Podobno nowa umowa Urugwajczyka ma obowiązywać do (...)

Według włoskiej prasy, prezydent Interu Mediolan zmienił zdanie w sprawie nowego kontraktu dla Alvaro Recoby i zamierza zatrzymać 31-latka w klubie.

Podobno nowa umowa Urugwajczyka ma obowiązywać do 2009 roku.

Recoba przybył do Mediolanu w lipcu 1997 roku z Nacional Montevideo za około 17mln. Obecnie fachowcy wyceniają 31-letniego piłkarza na 7,5mln euro.
Więcej na temat: Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy