Reprezentacja Polski: Brzęczek przed meczem z Bośnią i Hercegowiną

Reprezentacja Polski: Brzęczek przed meczem z Bośnią i Hercegowiną fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy nas piłka

Jerzy Brzęczek zabrał głos przed meczem reprezentacji Polski z Bośnią i Hercegowiną.

W środę biało-czerwoni pokonali w meczu towarzyskim Finlandię 5:1. W niedzielę, już w ramach Ligi Narodów, zremisowali bezbramkowo z Włochami. Aktualnie podopieczni Brzęczka, mając na koncie cztery punkty, zajmują trzecie miejsce w tabeli grupy 1 Dywizji A. Plasujący się na czwartej lokacie Bośniacy zdobyli na razie dwa „oczka”.

- Jeśli chodzi o Lewandowskiego, na pewno jest poprawa jego zdrowia. Robert weźmie udział w ostatnim treningu przed spotkaniem. Myślę, że nic nie wskazuje na to, żeby musiał pauzować. Będzie mógł wystąpić w jutrzejszym meczu i bardzo cieszę się, że będzie do naszej dyspozycji.

- Do tego spotkania podejdziemy z pełną koncentracją i mobilizacją. Bośnia i Hercegowina to bardzo niewygodny rywal, nieprzyjemny. Bośniacy zremisowali dwa mecze z Holandią i Włochami. Pokazali w tych meczach klasę i jakość.

- Rozmawiałem z Arkadiuszem Milikiem na temat jego sytuacji, ale jestem o niego spokojny. Nie wyobrażam sobie, że móc z niego zrezygnować. To bardzo jakościowy piłkarz, który jest nam bardzo potrzebny. Na pewno to nie jest komfortowa sytuacja. Arek jednak w dwóch meczach pokazał, że pod względem fizycznym prezentuje się fantastycznie - przyznał selekcjoner reprezentacji Polski.

Środowe starcie z Bośniakami rozpocznie się o 20:45.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy