Reprezentacja Polski: Brzęczek przed meczem z Bośnią i Hercegowiną

Reprezentacja Polski: Brzęczek przed meczem z Bośnią i Hercegowiną fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy nas piłka

Jerzy Brzęczek zabrał głos przed meczem reprezentacji Polski z Bośnią i Hercegowiną.

W środę biało-czerwoni pokonali w meczu towarzyskim Finlandię 5:1. W niedzielę, już w ramach Ligi Narodów, zremisowali bezbramkowo z Włochami. Aktualnie podopieczni Brzęczka, mając na koncie cztery punkty, zajmują trzecie miejsce w tabeli grupy 1 Dywizji A. Plasujący się na czwartej lokacie Bośniacy zdobyli na razie dwa „oczka”.

- Jeśli chodzi o Lewandowskiego, na pewno jest poprawa jego zdrowia. Robert weźmie udział w ostatnim treningu przed spotkaniem. Myślę, że nic nie wskazuje na to, żeby musiał pauzować. Będzie mógł wystąpić w jutrzejszym meczu i bardzo cieszę się, że będzie do naszej dyspozycji.

- Do tego spotkania podejdziemy z pełną koncentracją i mobilizacją. Bośnia i Hercegowina to bardzo niewygodny rywal, nieprzyjemny. Bośniacy zremisowali dwa mecze z Holandią i Włochami. Pokazali w tych meczach klasę i jakość.

- Rozmawiałem z Arkadiuszem Milikiem na temat jego sytuacji, ale jestem o niego spokojny. Nie wyobrażam sobie, że móc z niego zrezygnować. To bardzo jakościowy piłkarz, który jest nam bardzo potrzebny. Na pewno to nie jest komfortowa sytuacja. Arek jednak w dwóch meczach pokazał, że pod względem fizycznym prezentuje się fantastycznie - przyznał selekcjoner reprezentacji Polski.

Środowe starcie z Bośniakami rozpocznie się o 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy