Reprezentacja Polski: Cezary Kulesza skomentował informacje dotyczące Stanisława Czerczesowa

Reprezentacja Polski: Cezary Kulesza skomentował informacje dotyczące Stanisława Czerczesowa fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Meczyki.pl

Cezary Kulesza odniósł się na łamach Meczyki.pl do informacji rosyjskich mediów na temat możliwego przejęcia reprezentacji Polski przez Stanisława Czerczesowa.

O potencjalnym przejęciu reprezentacji Polski przez Czerczesowa poinformowali dziennikarze Match TV, którzy podali, że rosyjski trener rozmawiał już z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezarym Kuleszą i jest zainteresowany pracą z biało-czerwonymi. Powyższe źródło od razu podkreśliło, że w grę wchodziłoby przejęcie naszej kadry po ewentualnym nieuzyskaniu awansu na Mistrzostwa Świata przez zespół prowadzony przez Paulo Sousę.

Co na to Kulesza?

- Naszym selekcjonerem jest Paulo Sousa i żadne rozmowy z innymi trenerami nie były i nie są prowadzone. (…) Mamy przed sobą wspólny cel, jakim jest awans na mistrzostwa świata. Tylko to nas zajmuje i PZPN nie szuka obecnie nowego selekcjonera - powiedział prezes związku w rozmowie z Meczyki.pl, dając do zrozumienia, że nie ma tematu zatrudnienia Czerczesowa.

58-latek jest bezrobotny od kilku miesięcy po tym, jak rozstał się z reprezentacją Rosji. Prowadził ją przez pięć lat. Wcześniej był zatrudniony między innymi w Spartaku Moskwa, Dynamo Moskwa oraz Legii Warszawa.

Niedawno Czerczesow gościł w Polsce. Prawdopodobnie stąd wzięły się doniesienia łączące go z reprezentacją.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy