Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz może odetchnąć. Bartosz Drągowski gotowy na mundial

Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz może odetchnąć. Bartosz Drągowski gotowy na mundial fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Meczyki.pl]

Kontuzja, której doznał Bartłomiej Drągowski, nie jest groźna i golkiper powinien być brany pod uwagę w kontekście kadry na Mistrzostwa Świata w Katarze - donosi Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

We wtorek doszło do ciekawego spotkania w ramach Serie A, gdzie Spezia Calcio podejmowała u siebie Udinese Calcio. Sama rywalizacja zakończyła się remisem w stosunku 1-1, ale nie to było dla polskich kibiców najważniejsze.

Jednego z goli strzelił bowiem Arkadiusz Reca, który później opuścił plac gry z kontuzją. Ta prawdopodobnie wyklucza go z występu w Mistrzostwach Świata w Katarze.

Wcześniej natomiast, bo jeszcze przed meczem okazało się, że wystąpić nie może Bartłomiej Drągowski.

W przypadku byłego golkipera między innymi Fiorentiny pojawił się ból pleców i trener Luca Gotti uznał w takim wypadku, że zagra Jeroen Zoet.

Teraz okazuje się, że absencja była tylko prewencyjna, a Polakowi nie dolega nic wielkiego - informuje na łamach Meczyków.pl Tomasz Włodarczyk. Wszystko wskazuje na to, że Drągowski będzie brany pod uwagę przy wybieraniu składu na kolejne spotkanie przeciwko Hellasowi Werona.

Do tego 25-latek niemalże na pewno znajdzie się w kadrze Czesława Michniewicza na Mistrzostwa Świata w Katarze.

Pełna lista zostanie ogłoszona już w czwartek 10 listopada.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy