Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?!

Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: SportoweFakty.wp.pl

Czesław Michniewicz, selekcjoner reprezentacji Polski, ma w Polskim Związku Piłki Nożnej tyle samo zwolenników, co przeciwników. W efekcie jego posada jest zagrożona - informują SportoweFakty.wp.pl.

Opiekun polskiej kadry podczas mundialu był wybredny w kwestii pytań, ganiąc kolejnych dziennikarzy, którzy szukali odpowiedzi na pytania o styl gry, przemyślenia dotyczące wypowiedzi zawodników czy zwyczajnie przyszłość szkoleniowca.

Już po zakończeniu czempionatu dla naszej drużyny pojawiły się doniesienia, że Czesław Michniewicz starł się z Robertem Lewandowskim jako rzecznikiem piłkarzy. Miało pójść o podział premii.

Dziś według serwisu internetowego SportoweFakty.pl nie można wykluczyć rozstania Polskiego Związku Piłki Nożnej z selekcjonerem.

W kraju zrobiło się na ten temat bardzo głośno, a poszczególni politycy mówi wprost, że premia za awans reprezentacji zwyczajnie się nie należy, szczególnie że nie jest to sukces, o którym mówiłby cały świat. Druga strona medalu to ogólny kryzys gospodarzy i kwestia moralna.

Premier Mateusz Morawiecki zdążył już publicznie wycofać się z obietnic, ale według wspomnianego źródła, pomysł wypłaty premii mocno podzielił osoby pracujące w polskiej federacji. Doszło nawet do rozłamu na dwa obozy.

Jedni chcą dać Michniewiczowi następną szansę, inni mówi o nieuchronnym zwolnieniu. Ci drudzy mają za sobą sponsorów kadry, którym zwyczajnie nie podoba się atmosfera wokół zespołu.

Biało-czerwoni wyszli z grupy na mundialu po raz pierwszy od 36 lat. To osiągnięcie może bardzo szybko odbić się czkawką trenerowi, który w wypowiedziach dawał jasno znać, że nie ma sobie zbyt wiele do zarzucenia. Tymczasem zawodnicy mówili o defensywnym stylu gry, który wręcz zniechęca do reprezentowania naszego kraju.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea chce rozbić bank na koniec zimowego okna transferowego Chelsea chce rozbić bank na koniec zimowego okna transferowego Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy