Reprezentacja Polski: Dwa sparingi przed EURO 2020 dopięte na 98 procent

Reprezentacja Polski: Dwa sparingi przed EURO 2020 dopięte na 98 procent fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Polskie Radio RDC

Sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej, Maciej Sawicki, przyznał w rozmowie z Polskim Radiem RDC, że reprezentacja w przyszłym roku zagra najprawdopodobniej towarzysko z Rosją i Islandią.

W czerwcu biało-czerwoni rozpoczną rywalizację w Mistrzostwach Europy, które zostały przeniesione na przyszły rok z powodu pandemii koronawirusa. Ważnym etapem przygotowań do turnieju będą spotkania towarzyskie.

- Będziemy mieli dwa mecze towarzyskie przed EURO 2021 - w czerwcu planujemy spotkania z Rosją i Islandią. Jesteśmy dogadani na 98 procent - zdradził Sawicki na antenie Polskiego Radia RDC.

Rosjanie, podobnie jak Polacy, zagrają na Mistrzostwach Europy. Trafili oni do grupy B z Danią, Finlandią oraz Belgią. Islandczycy nie wywalczyli awansu, odpadając w barażach z Węgrami.

Przypomnijmy, że rywalami biało-czerwonych w grupie E będą kolejno Słowacy, Hiszpanie i Szwedzi. Pierwszy mecz podopieczni Jerzego Brzęczka rozegrają 14 czerwca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy