Reprezentacja Polski: Karol Świderski otworzył wynik meczu z Albanią [WIDEO]

Reprezentacja Polski: Karol Świderski otworzył wynik meczu z Albanią [WIDEO] fot. FotoPyK

Polska w drugim meczu eliminacji do EURO 2024 mierzy się z Albanią. Prowadzenie dla podopiecznych Fernando Santosa przed końcem pierwszej połowy dał Karol Świderski.

Biało-czerwoni nie zaprezentowali się najlepiej w starciu z Czechami, przegrywając na wyjeździe 1:3.

Gdy zawody dobiegły końca, piłkarze zapowiadali, że zapomną o tym wyniku i w następnym spotkaniu zobaczymy odmieniony zespół.

Selekcjoner polskiej kadry dokonał kilku zmian personalnych, jednak pierwsze dwa kwadranse gry nie wyglądały najlepiej w naszym wykonaniu.

Kiedy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się wynikiem remisowym, w 41. minucie miejsce miała akcja bramkowa.

W tej sytuacji strzał sprzed pola karnego oddał Jakub Kamiński, a piłka odbiła się od słupka. Po chwili dopadł do niej Karol Świderski i płaskim uderzeniem zaskoczył bramkarza. Tu swoje zdecydowanie zrobił Jan Bednarek, blokując przeciwnika.

Tym sposobem Polacy zeszli na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Leicester City dopięło swego! Błyskawiczny powrót do Premier League stał się faktem [OFICJALNIE] Leicester City dopięło swego! Błyskawiczny powrót do Premier League stał się faktem [OFICJALNIE] Albert Rudé nie powstrzymał emocji. Co za reakcja po bramce Wisły Kraków [WIDEO] Albert Rudé nie powstrzymał emocji. Co za reakcja po bramce Wisły Kraków [WIDEO] „Powinni zapakować go w karton z kokardką i wysłać”. Dziennikarz bez ogródek o piłkarzu FC Barcelony „Powinni zapakować go w karton z kokardką i wysłać”. Dziennikarz bez ogródek o piłkarzu FC Barcelony Liverpool wybrał nowego trenera. „Here we go!” Liverpool wybrał nowego trenera. „Here we go!” OFICJALNIE: Bartosz Białkowski odchodzi z klubu OFICJALNIE: Bartosz Białkowski odchodzi z klubu Jan Faberski z bramką dla Ajaksu Amsterdam U-18. Polak pomógł w zwycięstwie z Feyenoordem Rotterdam [WIDEO] Jan Faberski z bramką dla Ajaksu Amsterdam U-18. Polak pomógł w zwycięstwie z Feyenoordem Rotterdam [WIDEO] Dawid Szulczek nie dla tego klubu? „Nie ma żadnych rozmów” Dawid Szulczek nie dla tego klubu? „Nie ma żadnych rozmów”