Reprezentacja Polski: Komentatorzy na mecz z Anglią w TVP. Wyjątkowa wersja alternatywna

Reprezentacja Polski: Komentatorzy na mecz z Anglią w TVP. Wyjątkowa wersja alternatywna fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TVP Sport

Reprezentację Polski czeka w środowy wieczór niezwykle ważny mecz eliminacji Mistrzostw Świata z Anglią. Na antenie Telewizji Polskiej spotkanie skomentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński.

Laskowski komentował już ostatnie starcie biało-czerwonych z San Marino (7:1). Wtedy pomagał mu jednak Marcin Żewłakow. Tym razem usiądzie obok niego Podoliński.

TVP potwierdziło, że studio poprowadzi Mateusz Borek. Jego gośćmi będą Janusz Michallik, Sebastian Mila, Jakub Wawrzyniak oraz Marcin Żewłakow.

Oprócz podstawowej wersji komentarza Telewizja Polska przygotowała opcję alternatywną. W aplikacji mobilnej TVP Sport i na TvpSport.pl będzie można usłyszeć Macieja Iwańskiego oraz Marcina Ryszkę związanego między innymi z reprezentacją Polski w blind footballu.

- Wiem, że to kolejne przełamywanie bariery. Wcale się nie dziwię wszystkim, których to zaskakuje, bo niewidomy skomentuje mecz. Sam zdaję sobie sprawę z tego, że to pewien ewenement, że coś takiego nie zdarza się codziennie. Ale lubię takie rzeczy, lubię udowadniać, że bariery istnieją tylko w naszych głowach - powiedział Ryszka w rozmowie z TVP Sport.

Rozgrywany w Warszawie mecz rozpocznie się o 20:45.

Transmisja w Telewizji Polskiej:

Komentatorzy: Jacek Laskowski, Robert Podoliński;
Prowadzący studio: Mateusz Borek;
Eksperci: Janusz Michallik, Sebastian Mila, Jakub Wawrzyniak, Marcin Żewłakow;
Reporterzy: Szymon Borczuch, Sylwia Dekiert, Mariusz Jankowski, Radosław Przybysz.

Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na mecz z Anglią

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy