Reprezentacja Polski: Komentatorzy na mecz z Anglią w TVP. Wyjątkowa wersja alternatywna

Reprezentacja Polski: Komentatorzy na mecz z Anglią w TVP. Wyjątkowa wersja alternatywna fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TVP Sport

Reprezentację Polski czeka w środowy wieczór niezwykle ważny mecz eliminacji Mistrzostw Świata z Anglią. Na antenie Telewizji Polskiej spotkanie skomentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński.

Laskowski komentował już ostatnie starcie biało-czerwonych z San Marino (7:1). Wtedy pomagał mu jednak Marcin Żewłakow. Tym razem usiądzie obok niego Podoliński.

TVP potwierdziło, że studio poprowadzi Mateusz Borek. Jego gośćmi będą Janusz Michallik, Sebastian Mila, Jakub Wawrzyniak oraz Marcin Żewłakow.

Oprócz podstawowej wersji komentarza Telewizja Polska przygotowała opcję alternatywną. W aplikacji mobilnej TVP Sport i na TvpSport.pl będzie można usłyszeć Macieja Iwańskiego oraz Marcina Ryszkę związanego między innymi z reprezentacją Polski w blind footballu.

- Wiem, że to kolejne przełamywanie bariery. Wcale się nie dziwię wszystkim, których to zaskakuje, bo niewidomy skomentuje mecz. Sam zdaję sobie sprawę z tego, że to pewien ewenement, że coś takiego nie zdarza się codziennie. Ale lubię takie rzeczy, lubię udowadniać, że bariery istnieją tylko w naszych głowach - powiedział Ryszka w rozmowie z TVP Sport.

Rozgrywany w Warszawie mecz rozpocznie się o 20:45.

Transmisja w Telewizji Polskiej:

Komentatorzy: Jacek Laskowski, Robert Podoliński;
Prowadzący studio: Mateusz Borek;
Eksperci: Janusz Michallik, Sebastian Mila, Jakub Wawrzyniak, Marcin Żewłakow;
Reporterzy: Szymon Borczuch, Sylwia Dekiert, Mariusz Jankowski, Radosław Przybysz.

Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na mecz z Anglią

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona z wyczekiwanym transferem. Hansi Flick dał „zielone światło” FC Barcelona z wyczekiwanym transferem. Hansi Flick dał „zielone światło” 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy