Reprezentacja Polski: Mecze przeciwko Finlandii i Ukrainie bez kibiców?!

Reprezentacja Polski: Mecze przeciwko Finlandii i Ukrainie bez kibiców?! fot. FotoPyK
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info | TVP Sport | Interia

Wszystko wskazuje na to, że najbliższe mecze reprezentacji Polski zostaną rozegrane bez udziału publiczności.

Od pojawienia się koronawirusa w Polsce trwały spekulacje na temat ograniczania imprez masowych. Na razie definitywnie zakazano imprez masowych powyżej 1000 ludzi, odbywających się w zamknięciu. Wkrótce jednak powinno się pojawić też postanowienie dotyczące rozgrywek na świeżym powietrzu, co oznaczałoby brak kibiców na meczach Ekstraklasy i pierwszej ligi.

Jak się okazuje, wcześniej możemy się dowiedzieć o spotkaniach kadry Polski przy pustych trybunach. Taka decyzja ma zapaść już jutro.

Na razie prezes TVP Sport, Marek Szkolnikowski, napisał na Twitterze: "Marcowe mecze kadry najprawdopodobniej bez udziału publiczności.".

27 marca zmierzymy się z Finlandią na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, a 31 marca z Ukrainą na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Oba spotkania odbędą się w ramach przygotowań do Mistrzostw Europy, które też są zagrożone.

- Na mecz we Wrocławiu sprzedaliśmy już 33 tysięcy biletów, a na ten w Chorzowie 30 tysięcy - przyznał na łamach serwisu Interia.pl Maciej Sawicki, sekretarz generalny Polskiego Związkku Piłki Nożnej.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Kapitalny gol Lewandowskiego i zwycięstwo Bayernu Monachium [WIDEO] Kapitalny gol Lewandowskiego i zwycięstwo Bayernu Monachium [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy