Reprezentacja Polski nie może wylecieć z Wysp Owczych [OFICJALNIE]

Reprezentacja Polski nie może wylecieć z Wysp Owczych [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przemysław Langier [Goal.pl] I Cezary Kulesza [Twitter]

Reprezentacja Polski ma problemy z wylotem z Wysp Owczych. Na pewno nie dojdzie do tego w piątek.

W czwartek reprezentacja Polski mierzyła się w eliminacjach Mistrzostw Europy 2024 z Wyspami Owczymi i w debiucie Michała Probierza w roli selekcjonera pokonała niżej notowanego rywala 2:0. Dzięki temu wskoczyła na drugie miejsce w tabeli kwalifikacyjnej grupy E.

Drużyna narodowa miała wylecieć z terenu rywala do kraju w piątek o 17:15. Jak podał Przemysław Langier z Goal.pl, nad Wyspami Owczymi pojawiła się jednak wichura, która uniemożliwiła start samolotu.

Reprezentanci wraz ze sztabem szkoleniowym i całą delegacją Polskiego Związku Piłki Nożnej czekali na rozwój sytuacji w terminalu na lotnisku, co spotkało również pasażerów wcześniejszych lotów. Panowało przekonanie, że jeżeli warunki pogodowe nie zmienią się w ciągu kilkudziesięciu minut, mogą zostać oni zawróceni do hotelu. Tak też się stało.

„Ze względu na trudne warunki pogodowe, panujące na Wyspach Owczych, lot którym mieliśmy wrócić do Warszawy, został odwołany. Przewoźnik poinformował nas, że prawdopodobnie jutro w godzinach porannych pojawi się możliwość powrotu do kraju” - napisał prezes PZPN-u Cezary Kulesza na Twitterze.

Na sobotę zaplanowana jest konferencja prasowa z udziałem Probierza, a także trening zespołu (godzina 17:00). Zobaczymy, jak opóźniony powrót do ojczyzny wpłynie na tę rozpiskę.

W niedzielę reprezentację czeka kolejny mecz eliminacji z Mołdawią. Początek o 20:45.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Albert Rudé po remisie z Wisłą Płock. „Jestem dumny. Rywalizowaliśmy fantastycznie” Albert Rudé po remisie z Wisłą Płock. „Jestem dumny. Rywalizowaliśmy fantastycznie” Tyle Fernando Santos zarobi po zwolnieniu z Beşiktaşu. „Jeden z najlepszych kontraktów w ostatnich latach” [OFICJALNIE] Tyle Fernando Santos zarobi po zwolnieniu z Beşiktaşu. „Jeden z najlepszych kontraktów w ostatnich latach” [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy