Reprezentacja Polski: Nowa wersja domowej i wyjazdowej koszulki na Euro 2020 [FOTO]

Reprezentacja Polski: Nowa wersja domowej i wyjazdowej koszulki na Euro 2020 [FOTO] fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Footyheadlines.com

Portal Footyheadlines.com zaprezentował zaktualizowany wygląd domowej i wyjazdowej koszulki reprezentacji Polski przygotowanych z myślą o udziale naszej drużyny w Mistrzostwach Europy.

Wspomniane źródło opublikowało przed paroma tygodniami propozycję domowego i wyjazdowego trykotu „Biało-Czerwonych”, w którym nasza drużyna narodowa miałaby wystąpić na Euro 2020.

W porównaniu do poprzedniej propozycji zmianie nie uległ pomysł dotyczący pierwszego kompletu strojów, który miałby być cały biały. Czerwone wstawki pojawiłyby się tylko na kołnierzu, rękawach, logu firmy Nike oraz godle usytuowanym... na środku koszulki.

Kosmetyczne zmiany zaszły za to w wyjazdowym czerwonym stroju, gdzie pierwotnie godło miało znajdować się po lewej stronie, ale i w tym przypadku zostało przesunięte na środek. Z kolei pozostałe białe wstawki w postaci loga Nike, kołnierza i pasków z boku trykotu nie uległy żadnej korekcie.

Koszulki reprezentacji Polski miały formalnie zostać zaprezentowane w marcu, ale w związku z odwołaniem spotkań towarzyskich z Finlandią oraz Ukrainą i przesunięciem Mistrzostw Europy na 2021 roku z powodu epidemii koronawirusa ten termin uległ zmianie. Na chwilę obecną  „Biało-Czerwoni” będą mogli zadebiutować w nowych strojach najwcześniej w czerwcu, o ile obecne plany UEFA zostaną utrzymane.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy