Reprezentacja Polski: Nowa wersja domowej i wyjazdowej koszulki na Euro 2020 [FOTO]

Reprezentacja Polski: Nowa wersja domowej i wyjazdowej koszulki na Euro 2020 [FOTO] fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Footyheadlines.com

Portal Footyheadlines.com zaprezentował zaktualizowany wygląd domowej i wyjazdowej koszulki reprezentacji Polski przygotowanych z myślą o udziale naszej drużyny w Mistrzostwach Europy.

Wspomniane źródło opublikowało przed paroma tygodniami propozycję domowego i wyjazdowego trykotu „Biało-Czerwonych”, w którym nasza drużyna narodowa miałaby wystąpić na Euro 2020.

W porównaniu do poprzedniej propozycji zmianie nie uległ pomysł dotyczący pierwszego kompletu strojów, który miałby być cały biały. Czerwone wstawki pojawiłyby się tylko na kołnierzu, rękawach, logu firmy Nike oraz godle usytuowanym... na środku koszulki.

Kosmetyczne zmiany zaszły za to w wyjazdowym czerwonym stroju, gdzie pierwotnie godło miało znajdować się po lewej stronie, ale i w tym przypadku zostało przesunięte na środek. Z kolei pozostałe białe wstawki w postaci loga Nike, kołnierza i pasków z boku trykotu nie uległy żadnej korekcie.

Koszulki reprezentacji Polski miały formalnie zostać zaprezentowane w marcu, ale w związku z odwołaniem spotkań towarzyskich z Finlandią oraz Ukrainą i przesunięciem Mistrzostw Europy na 2021 roku z powodu epidemii koronawirusa ten termin uległ zmianie. Na chwilę obecną  „Biało-Czerwoni” będą mogli zadebiutować w nowych strojach najwcześniej w czerwcu, o ile obecne plany UEFA zostaną utrzymane.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków: Stefan Savić, czyli boiskowy lider Wisła Kraków: Stefan Savić, czyli boiskowy lider POTWIERDZONE: Eric García chce odejść z Manchesteru City POTWIERDZONE: Eric García chce odejść z Manchesteru City Krzysztof Piątek do Fiorentiny?! Temat aktualny Krzysztof Piątek do Fiorentiny?! Temat aktualny Willian w pełni dogadany z Arsenalem Willian w pełni dogadany z Arsenalem OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem! OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy