Reprezentacja Polski: Nowa wersja domowej i wyjazdowej koszulki na Euro 2020 [FOTO]

Reprezentacja Polski: Nowa wersja domowej i wyjazdowej koszulki na Euro 2020 [FOTO] fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Footyheadlines.com

Portal Footyheadlines.com zaprezentował zaktualizowany wygląd domowej i wyjazdowej koszulki reprezentacji Polski przygotowanych z myślą o udziale naszej drużyny w Mistrzostwach Europy.

Wspomniane źródło opublikowało przed paroma tygodniami propozycję domowego i wyjazdowego trykotu „Biało-Czerwonych”, w którym nasza drużyna narodowa miałaby wystąpić na Euro 2020.

W porównaniu do poprzedniej propozycji zmianie nie uległ pomysł dotyczący pierwszego kompletu strojów, który miałby być cały biały. Czerwone wstawki pojawiłyby się tylko na kołnierzu, rękawach, logu firmy Nike oraz godle usytuowanym... na środku koszulki.

Kosmetyczne zmiany zaszły za to w wyjazdowym czerwonym stroju, gdzie pierwotnie godło miało znajdować się po lewej stronie, ale i w tym przypadku zostało przesunięte na środek. Z kolei pozostałe białe wstawki w postaci loga Nike, kołnierza i pasków z boku trykotu nie uległy żadnej korekcie.

Koszulki reprezentacji Polski miały formalnie zostać zaprezentowane w marcu, ale w związku z odwołaniem spotkań towarzyskich z Finlandią oraz Ukrainą i przesunięciem Mistrzostw Europy na 2021 roku z powodu epidemii koronawirusa ten termin uległ zmianie. Na chwilę obecną  „Biało-Czerwoni” będą mogli zadebiutować w nowych strojach najwcześniej w czerwcu, o ile obecne plany UEFA zostaną utrzymane.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy