Domowa i wyjazdowa koszulka reprezentacji Polski na Euro 2020 [FOTO]

Domowa i wyjazdowa koszulka reprezentacji Polski na Euro 2020 [FOTO] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Footyheadlines.com

Portal Footyheadlines.com zaprezentował wygląd domowej i wyjazdowej koszulki reprezentacji Polski przygotowanych na Euro 2020.

Nowy domowy trykot reprezentacji będzie niemal cały biały. Kolor czerwony pojawi się tylko na kołnierzu, rękawkach, usytuowanym na środku godle oraz logo firmy Nike.

Koszulka numer dwa będzie czerwona. Oprócz godła i logo Nike kolor biały znajdzie się na kołnierzu i z boku trykotu w formie pasków.

Nowe stroje zostaną oficjalnie zaprezentowane w marcu. Podopieczni Jerzego Brzęczka wystąpią w nich w spotkaniach towarzyskich z Finlandią oraz Ukrainą. Odbędą się one odpowiednio 27 i 31 marca.

Koszulki reprezentacji Polski na Euro 2020:

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy