Domowa i wyjazdowa koszulka reprezentacji Polski na Euro 2020 [FOTO]

Domowa i wyjazdowa koszulka reprezentacji Polski na Euro 2020 [FOTO] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Footyheadlines.com

Portal Footyheadlines.com zaprezentował wygląd domowej i wyjazdowej koszulki reprezentacji Polski przygotowanych na Euro 2020.

Nowy domowy trykot reprezentacji będzie niemal cały biały. Kolor czerwony pojawi się tylko na kołnierzu, rękawkach, usytuowanym na środku godle oraz logo firmy Nike.

Koszulka numer dwa będzie czerwona. Oprócz godła i logo Nike kolor biały znajdzie się na kołnierzu i z boku trykotu w formie pasków.

Nowe stroje zostaną oficjalnie zaprezentowane w marcu. Podopieczni Jerzego Brzęczka wystąpią w nich w spotkaniach towarzyskich z Finlandią oraz Ukrainą. Odbędą się one odpowiednio 27 i 31 marca.

Koszulki reprezentacji Polski na Euro 2020:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy